Srpen 2011

Nevím co s tím dál ...

29. srpna 2011 v 15:50 | posted by Lola
Vůbec mě nanapadlo co s tímto blogem udělám dál ... Zatím je prostě KONEC ale možná se někdy sem vrátím takže si ''nechám otevřená vtárka''.Možná bych se sem vrátila kdyby tu semnou někdy byl ale spíš ne, prostě prozatím KONEC!

Pokud jde o blogy kde právě těd' jsem, tak vám je nedám, vím že je to hnusné ale prostě ne.S každým blogem začínám na novo, prostě nová affs a další věci, je to tak pro mě lepší ale věřím že i když nevíte že to jsem já už jste na jednom z mojich blogů byli, vím to :)

Upozorňuji že tento blog nemám v plánu někomu dat.

Děkuji bylo mi tady s vám hezky.

xoxo lola.

To snad ne!!!!!!!

25. srpna 2011 v 21:40 | posted by Lola
Děláte si ze mě srandu?!Někdo se mi dostane do blogu a napíše tento článek! Hey sakra co děláte, jste vůbec nomální ukráct blog!Já myslím že ne! Nevím co se tady od soboty dělo, ale ani to nechci vědět!Pokud někomu psala kometář nějaká ''Lola'' (co se za mě vydává!) a dala vám odkaz na tento blog, tak jsem to nebyla já!Tuhle slečnu co mi uradla tento blog a smazala celé menu bych asi zaškrtila! Už jsem ale udělala opatření aby se to nestalo.Pokud vám ale tento blog tak chybí proč jste mi nenapsaly a rovnou mi kradly tento blog? Fakt nechápu.Opravdu jsem netušila že když tady skončím tak se mi někdo nabourá do blogu!

EDIT:Jdu z tady pryč pro dnešek a vymyslím co dál, jestli tento blog smažu nebo ne.

The End. <3

20. srpna 2011 v 16:29 | Lola

Ahojte, chci vám říct ,že tento blog končí.. Možná ,že mu ho někomu dám ,ale uvidíme. Byla jsem tu ráda ,ale prostě už mě to nebaví. Emily furt strašně zbožňuju ,ale nechci mít o ní blog. Vlastně blogování mě už prostě neba. Teď mě asi na žádném blogu nenajdete ,ale myslím si ,že ten kdo si napíše mu kontakt dám. Tak se mějte!♥